Elektriniai dantų šepetėliai

Elektriniai dantų šepetėliai vaikams ir suaugusiems

Elektriniai dantų šepetėliai vaikams ir suaugusiems itin gera kaina siūlomi mimarket.lt parduotuvės asortimente Oclean ir Soocas gamintojai. Norėdami džiaugtis nepriekaištingai atrodančia šypsena, turime pakankamai dėmesio skirti burnos higienai ir dantų valymui. Tam, kad šį darbą pavyktų atlikti dar kokybiškiau ir efektyviau, vis dažniau pasitelkiami elektriniai dantų šepetėliai. Džiuginantys savo funkcionalumu ir spartumu, šie prietaisai dar labiau palengvina dantų priežiūrą – tereikia paskirti šiek tiek laiko ir išsirinkti patį tinkamiausią. Jūsų laukia skirtingi jų tipai, funkcijos ir netgi dizainai. Su visais jais galėsite susipažinti internetu: čia elektriniai dantų šepetėliai yra pasiekiami vos keliais mygtuko paspaudimais, net neiškėlus kojos iš namų!

Elektriniai dantų šepetėliai internetu

Akinanti šypsena padeda pralaužti ledus pokalbyje su nepažįstamaisiais, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir atveria naujas galimybes, tačiau balti ir sveiki dantys reikalauja ir atitinkamos priežiūros. Siekiant juos prižiūrėti tikslingiau ir patogiau, į pagalbą dažnai pasitelkiami elektriniai dantų šepetėliai. Tokie prietaisai nestokoja privalumų ir pastaruoju metu tampa vis populiaresni. Platus jų pasirinkimas pateikiamas mūsų parduotuvėje – čia juos įsigysite bet kuriuo paros metu.

Kokius privalumus gali pasiūlyti elektriniai dantų šepetėliai?

Nors elektriniai dantų šepetėliai rinkoje yra pakankamai seniai, ne kiekvienas yra susipažinęs su tokių prietaisų privalumais ir pagrindinėmis savybėmis. Jei svarstote, ar jie iš tiesų yra verti Jūsų dėmesio, tai vertėtų padaryti ir Jums. Pirmiausiai reikėtų pradėti nuo to, jog toks dantų šepetėlis elektrinis: tokie prietaisai veikia baterijų arba akumuliatoriaus pagalba, tad mums patiems nebereikia įdėti pastangų. Elektriniai dantų šepetėliai per tą patį laiką atlieka kur kas daugiau judesių, tad pats procesas tampa kur kas efektyvesnis ir tikslingesnis, kadangi šie prietaisai lengvai pasiekia visas besikaupiančias bakterijas. Kitaip tariant, per trumpesnį laikotarpį pasiekiama aukštesnė valymo kokybė.

Be to, reikalingas kur kas mažesnis dantų pastos kiekis, tad pavyksta taupyti ir šių produktų resursus. Kai kurie elektriniai dantų šepetėliai gali pasiūlyti papildomų privalumų (juos aptarsime žemiau), o keičiant jų antgalius, tokius prietaisus galima pritaikyti skirtingiems poreikiams. Tai reiškia, kad juos galėsite naudoti nepriklausomai nuo to, ar turite jautresnius dantis, ar svajojate apie švelnų dantenų masažą. Toks prietaisas pravers kiekvienam, kuris nori sutaupyti papildomo laiko ir tuo pačiu pasirūpinti nepriekaištinga dantų higiena.

Elektrinių dantų šepetėlių tipai

Įsitikinus šių prietaisų teikiamomis naudomis, lauks svarbiausia užduotis – nuspręsti, kuris iš jų labiausiai tiks Jums. Pirmiausiai turėtumėte susipažinti su skirtingais jų tipais. Vieni iš jų yra motoriniai dantų šepetėliai – tai pats paprasčiausias ir pigiausias tokių prietaisų tipas. Šie šepetėliai nepasiūlys unikalių funkcijų, tačiau nepriekaištingai atliks savo darbą: per minutę jie gali atlikti kelis tūkstančius judesių. Tuo tarpu garsiniai prietaisai jų galės atlikti net keliolika ar keliasdešimt tūkstančių: juose integruotas garso bangų generatorius, užtikrinantis dar didesnį efektyvumą.

Galiausiai turėtų būti paminėti ultragarsiniai dantų šepetėliai, kurie yra laikomi vienais šiuolaikiškiausių. Toks dantų šepetėlis su ultragarsu per minutę gali atlikti net kelis milijonus virpesių, tad procedūra bus itin sparti ir kruopšti. Be to, tokie prietaisai dažnai gali pasiūlyti ir papildomų privalumų. Tarp jų daug dėmesio susilaukia Philips ultragarsinis dantų šepetėlis, tačiau ne mažiau nustebins ir kiti gamintojai.

Šiuos prietaisus galima skirstyti ir pagal tai, kas jais naudosis. Be suaugusiems skirtų modelių, asortimente taip pat yra ne vienas elektrinis dantų šepetėlis vaikams. Tokie prietaisai dažniausiai yra mažesni ir švelnesni jautrioms atžalų dantenoms. Vaikiškas elektrinis dantų šepetėlis labai dažnai papuošiamas mažylių mėgstamais personažais, todėl ši kasdienė procedūra atžaloms tampa daug įdomesnė. Prekyboje taip pat galima rasti šepetėlių su integruotu Bluetooth ryšiu ir interaktyviomis programomis, kurios vaikams padeda kokybiškai išsivalyti dantukus ir tuo pačiu supažindina juos su burnos higiena.

Kokias papildomas funkcijas gali pasiūlyti elektriniai dantų šepetėliai?

Kaip ir minėjome prieš tai, tiek, pavyzdžiui, Sonicare dantų šepetėlis vaikams, tiek kiti, suaugusiems skirti modeliai gali pasiūlyti papildomų privalumų, apie kuriuos Jums pravartu žinoti. Dažnai tokie prietaisai gali pasiūlyti skirtingus greičio režimus, kuriuos galima pritaikyti skirtingoms situacijoms – spartesni režimai tiks kruopščiam valymui, o lėtesni pravers tiems, kurie turi jautresnius dantis. Kartais elektrinis dantų šepetėlis netgi gali pranešti, jog yra per stipriai spaudžiamas: taip bus galima išvengti dantenų pažeidimo. Tokie prietaisai dažnai gali pranešti ir apie tai, jog atėjo metas pakeisti galvutę.

Kai kurie elektriniai šepetėliai gali būti suderinami su telefonais ar kitais išmaniaisiais įrenginiais. Parsisiuntę specialią programėlę, galėsite gauti naudingų patarimų, kurie užtikrins dar paprastesnę dantų priežiūrą ir efektyvesnius rezultatus. Kiti prietaisai gali pasiūlyti atsparumą vandeniui: dėl to jų pačių priežiūra nereikalaus didelių pastangų – bus galima išvengti bakterijų dauginimosi. Tačiau iš arčiau susipažinę su prekių aprašymais, panašių privalumų rasite kur kas daugiau: turėtumėte pagalvoti, kuriems iš jų teikiate pirmenybę.

Geriausi elektriniai dantų šepetėliai: į ką dar reikia atsižvelgti?

Svarstant, kuris elektrinis šepetėlis dantims bus tinkamiausias, reikės atsižvelgti į dar kelis aspektus. Turėtumėte pasidomėti, koks yra šių prietaisų maitinimo būdas. Kai kurie iš jų turi keičiamus elementus, tačiau didžioji dalis modelių yra aprūpinti įkraunamais akumuliatoriais. Svarbu atkreipti dėmesį, per kiek laiko elektrinis dantų šepetėlis bus įkrautas ir kaip dažnai turėsite tai daryti – šis aspektas ženkliai susijęs su patogumu.

Taip pat pravartu pasidomėti komplektacija. Kai kurie elektriniai dantų šepetėliai komplektuojami kartu su magnetiniais įkrovikliais, o dar didesnė jų dalis gali pasiūlyti kelioninius dėklus, leidžiančius šiuos prietaisus patogiai pasiimti su savimi. Skiriasi ir antgalių skaičius bei jų tipai, tačiau turėkite omenyje, kad tiek juos, tiek kitus priedus galėsite įsigyti atskirai.

Galiausiai reikės įvertinti jų dizainą. Jau išsiaiškinome, kad šis aspektas bus ypatingai svarbus Jūsų atžaloms, tačiau tikriausiai sutiksite, kad ir patiems smagiau naudoti stilingai atrodantį prietaisą. Gamintojai pasistengė, kad ir šiuo klausimu nestokotumėte variantų – kuris bus tinkamiausias, priklausys nuo Jūsų asmeninio skonio.

Elektrinių dantų šepetėlių kainos ir kokybė

Kai pasirenkami elektriniai dantų šepetėliai, kaina taip pat yra svarbus aspektas. Jų vertė priklauso nuo daugelio prieš tai aptartų veiksnių: kainai įtakos turi tipas, funkcionalumas, komplektacija ir kiti panašūs aspektai. Dėl to kainos skiriasi net keliais kartais. Kadangi tokių prietaisų pasirinkimas yra itin platus, pravartu iš anksto pagalvoti, kiek ketinate išleisti: taip galėsite susiaurinti savo paieškas. Tačiau variantų nepritrūksite net ir turėdami mažesnį biudžetą: tuo labiau, kad pas mus netrūksta sutaupyti leidžiančių pasiūlymų.

Elektriniai dantų šepetėliai pigiau

Ieškantiems, kur šie prietaisai parduodami geromis sąlygomis, reikėtų peržvelgti mūsų asortimentą – el. parduotuvėje mimarket.lt dantų šepetėliai pradžiugins itin palankiomis kainomis. Jeigu ieškote gaminių, kurie padėtų visuomet džiaugtis baltais ir sveikais dantimis, kviečiame užsukti ir susipažinti su siūlomų prekių asortimentu. Čia dantų šepetėlis elektrinis, ultragarsinis džiugina patrauklia kaina ir patogiu šių prekių pirkimo procesu.

 Visuomet smagu, kai pavyksta sutaupyti papildomo laiko, todėl elektriniai dantų šepetėliai internetu – alternatyva kiekvienam, kuris supranta dantų priežiūros svarbą, tačiau ne visuomet turi laiko kelionėms iki artimiausios parduotuvės. Dabar to daryti nebereikės, kadangi mūsų asortimente rasite elektrinius dantų šepetėliuss Xiaomi, Soocas, Oclean Jums beliks išsirinkti tinkamiausią. O jeigu domins ir pigus, ir kokybiškas elektrinis dantų šepetėlis, akcija ir dažni išpardavimai padės sutaupyti papildomų lėšų ir pasirūpinti, jog dantų priežiūra teiktų tik pačias maloniausias emocijas. Tokių pasiūlymų metu galima tikėtis didelių nuolaidų.