Paspirtukai

Vaikų ir suaugusių paspirtukai internetu

Paspirtukai suaugusiems ir vaikams – puiki aktyvaus laisvalaikio pramoga. Smagiai pramogauti patinka kiekvienam iš mūsų, tad čia bus galima išsirinkti tinkamą transporto priemonę, skirtą visų amžiaus grupių poreikiams. Tik pagalvokite ko jums reikia ir viską rasite vienoje vietoje: suaugusių paspirtukas, 2,5 metų vaikui ar vyresniems mažyliams skirti modeliai – mimarket.lt el. parduotuvė privers nudžiugti visus, ir mažus, ir didelius.

Paspirtukai puikiai tiks norint pasivažinėti po parką ar nuosavą kiemą, vykti į mokyklą. Tai – ypatingas džiaugsmas ir pramoga, nes juo riedėti malonu ne tik gatvėmis ir dviračių takais, bet ir nuo kalniuko ar tiesiog – pas draugus. Paspirtukas suaugusiems taip pat bus naudingas ir smagus pasirinkimas: jis tiks ir tėveliams, kurie nori nuvažiuoti į darbą, tad kviečiame pasižvalgyti po katalogą ir išsirinkti sau tinkamą. 

Paspirtukai vaikams

Paspirtukai mažyliams (4,5,6,7 metų vaikui ar kt.) tampa puikiu laisvalaikio užsiėmimu, kuris tuo pačiu padeda jiems lavinti judėjimo įgūdžius, tačiau norėdami, kad tokie pasivažinėjimai būtų saugūs, pirmiausia turėtumėte įvertinti vaikučių sugebėjimus. Verta suprasti, jog ūgis nebūtinai atitiks vaiko amžiaus standartą, todėl vaikui gali tikti ir kitos amžiaus grupės transporto priemonė.

Teigiama, kad šiais gaminiais atžalos gali naudotis nuo 2,3 metų, tačiau atrasite ir dar jaunesniems mažyliams pritaikytų gaminių – juk kiekvienas vaikas – individualus organizmas ir vystosi bei auga skirtingu greičiu. Visgi, jei manote, kad mažyliams dar bus laiko susitvarkyti su šia transporto priemone, rinkitės papildomą ratuką turinčius gaminius. Jei rinksitės gaminius su reguliuojamo aukščio vairu ir atkreipsite dėmes į naudotojo svorį, šią transporto priemonę galėsite naudoti ir Jūs. Jei tas pats paspirtukas suaugusiems tiks ir vaikams, pavyks išvengti papildomų išlaidų, tačiau tuomet kartu į keliones leistis nebepavyks.

Elektriniai paspirtukai vaikams – taip pat galimas pasirinkimas, kuris suteiks galimybę jiems dar smagiau ir greičiau įveikti įvairiausius maršrutus. Tiesa, gamintojai nepamiršo pasirūpinti, kad tokie vaikiški paspirtukai atžaloms būtų pakankamai saugūs: jiems pritaikytos transporto priemonės dažniausiai yra lėtesnės ir gali nuvažiuoti kiek trumpesnius maršrutus. Tačiau dėl to pavyksta išsaugoti pakankamai nedidelį jų svorį – vaikučiai naująja transporto priemone galės rūpintis savarankiškai.

Net neverta sakyti, kad paspirtukai berniukams ar mergaitėms turi būti gražūs ir žaismingi. Tad jei ieškote juos sužavėsiančios dovanos, vertėtų pagalvoti apie filmukų herojais iliustruotas transporto priemones. Paspirtukai Cars kartu su Žaibu Makvynu tikrai paliks įspūdį berniukams, o mažosioms damoms turėtų patikti Ledo Šalies atributika. Visgi, galima ir priešinga situacija, kuomet berniukams patiks paspirtukas Frozen, o mergaitės norės keliauti kartu su Žaibu Makvynu. Variantų yra ir daugiau, tad šiuo klausimu vertėtų pasitarti su vaikučiais – jie pasakys, kuris dizainas jiems atrodo dailiausias. Šio kriterijaus nereikėtų ignoruoti: jis užtikrins, kad tokia transporto priemonė mažyliams iš tiesų paliks įspūdį.

Tiesa, turėtumėte žinoti, kad galima rasti ir daugiau jų tipų. Balansiniai, triračiai paspirtukai vaikams yra puiki alternatyva, jei vaikas dar nelaiko pusiausvyros. Pagalbiniai ratukai padės vaikui laviruoti ir išlaikyti pusiausvyrą, net jei tai sekasi padaryti sunkiai. Nors jie rieda kiek lėčiau, nei įprastinės transporto priemonės, dėl to sielotis tikrai neverta – juk čia dėmesys skiriamas vaiko raidai. Nesvarbu kur gyvenate, šių transporto priemonių rasite visur. Ne paslaptis, jog pirkti juos internetu – lengva, greita ir patogu, tad pirkti siūlome išmaniai, užsukus į mimarket.lt internetinę parduotuvę. 

Vaikų ir suaugusiųjų paspirtukai bei jų kainos

Ruošiantis pirkti šį gaminį, svarbi tampa ir jo kaina – pravartu iš anksto nusistatyti savo biudžetą, tačiau atminkite, kad visuomet galite rasti specialių pasiūlymų, akcijų, o rudeniop – išpardavimų. Tad jeigu jus domina pigūs paspirtukai suaugusiems, išpardavimas ir akcija taps puikia proga juos įsigyti už kur kas mažesnę kainą. Šias transporto priemones taip pat galima pirkti išsimokėtinai, lizingu – tuomet už savo pirkinį galėsite atsiskaityti dalimis taip neišleisdami visos sumos iš karto. Įsigykite norimą daiktą ir mėgaukitės laiką leisdami aktyviai. Be to, tai yra puiki ir ekologiška transporto priemonė. Vietoje to, jog naudotumėte autobusą ar automobilį, kartu su vaiku pasitelkę šią transporto priemonę galite nuriedėti daugiau nei keletą kilometrų. Be to – juk tai – sportas! Rinkitės atsakingą transportą ir prisidėkite prie planetos Žemės plaučių valymo. 

Paspirtukai suaugusiems ir vaikams internetu

Ieškote, kur vaikų ar suaugusių paspirtukai pigiau parduodami? Tuomet pakviesime susipažinti su mūsų asortimentu – šios transporto priemonės mimarket.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomos itin patraukliomis sąlygomis. Jų pasiūla pas mus tikrai didžiulė: nuo paprastesnių mašinėlių, tinkančių vienerių metų mažyliams, iki elektra varomų, tinkančių paaugliams ar net suaugusiems.