Magnetinės lentos VAIKAMS

Su Yzipyzi lavinamosiomis lentomis viskas lengva ir paprasta! 

Reggio Emilia filosofijos įkvėptos Yzipyzi magnetinės lentos vaikams. Reggio Emilia filosofija yra italų pedagogės Loris Malaguzzi sukurta pedagogikos filosofija. Ši filosofija remiasi vaiko savarankiškumu, kūrybiškumu ir bendradarbiavimu. Reggio Emilia pedagogai tiki, kad vaikai yra aktyvūs savo mokymosi proceso dalyviai ir kad jie geriausiai mokosi, kai yra suinteresuoti ir įsitraukę į veiklą.

Reggio Emilia filosofijos pagrindiniai principai:

* Vaikai yra aktyvūs savo mokymosi proceso dalyviai. Vaikai yra smalsūs ir nori tyrinėti pasaulį aplink save. Jie geriausiai mokosi, kai turi galimybę tyrinėti savo aplinką ir mokytis iš savo patirties.

* Kūrybiškumas yra svarbi mokymosi dalis. Kūrybiškumas leidžia vaikams reikšti save ir tyrinėti pasaulį naujais būdais.

* Bendradarbiavimas yra svarbi mokymosi dalis. Vaikai mokosi vieni iš kitų ir iš savo aplinkos.

* Vaikų socialinės ir emocinės raidos svarba. Vaikai mokosi ir auga per savo socialinius ir emocinius santykius.

Reggio Emilia pedagogika yra populiari visame pasaulyje. Yra daugybė Reggio Emilia vaikų darželių ir mokyklų, kurios taiko šią pedagogiką.

Yzipyzi magnetinės lentos: MOKYKITĖS su džiaugsmu

O mūsų sukurtos Yzipyzi magnetinės lentos vaikams yra ne tik žaidimo įrankis, bet ir mokymosi priemonė, kuri puikiai derina pramogą su nauda. Šios lentos leidžia vaikams lavinti įvairius gebėjimus ir suteikia galimybę išreikšti vaiko kūrybiškumą.

Vienas didžiausių magnetinių lentų privalumų - jų suteikiamos galimybės lavinti rašymo, piešimo ir skaičiavimo įgūdžius. Vaikai galės lengvai rašyti ar braižyti ant šių lentų naudodami kreideles (Yzipyzi pakuotėje rasite 2vnt. skystos kreidelės rašiklius) arba dėliodami magnetines raideles, skaičius ir figūras. Tai puikus būdas skatinant mokymąsi su džiaugsmu ir kūrybiškumu.

Kodėl verta rinktis Yzipyzi megnetines lentas?

  • Edukaciniai privalumai: Yzipyzi magnetinės lentos yra ne tik pramogos priemonė, bet ir puikus mokymosi įrankis. Jos padeda vaikams mokytis skaičiuoti, rašyti, ir suprasti geometrinius objektus. Šios lentos palaiko ankstyvą mokymąsi ir lavina svarbius įgūdžius.
  • Kūrybiškumo skatinimas: Yzipyzi magnetinės lentos skatina vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę. Jie gali kurti įvairius paveikslėlius, figūras ir scenarijus naudodami magnetinius žaislus. Tai puikus būdas leisti laiką kūrybiškai.
  • Pažintis su raidėmis ir skaičiais: Yzipyzi magnetinėse lentose yra daugybė magnetinių raidžių ir skaičių. Tai puiki galimybė padėti vaikams pažinti raides ir skaičius žaidžiant ir kurti žodžius bei skaičiavimus.
  • Saugumas ir patvarumas: Yzipyzi magnetinės lentos yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, kurios yra saugios vaikams. Jos taip pat yra ilgaamžės ir atlaiko intensyvų naudojimą.
  • Tiesiog puiki pramoga: Galiausiai, Yzipyzi magnetinės lentos paprasčiausiai yra linksma pramoga. Vaikai gali ne tik mokytis, bet ir smagiai leisti laiką žaisdami ir kurti. Tai puikus būdas užpildyti laisvą laiką naudingai ir smagiai, nes su Yzipyzi viskas lengva ir paprasta!

Pasirinkdami Yzipyzi magnetines lentas vaikui, jūs suteikiate jam puikų įrankį mokymuisi ir pramogai. Tai investicija į jūsų vaiko išsilavinimą ir vystymąsi.

Yzipyzi tai naujas prekinis ženklas auginant, ugdant ir lavinant Jūsų vaiką ir vaikus

Yzipyzi magnetinės lentos vaikams siūlo platų pasirinkimą su skirtingais dizainais ir temomis, šiuo metu turime ir siūlome tokias magnetines lentas: smagus ir žavus Pingvinas, Raketa "Apollo”, Oro balionas “Bapu”, draugiškas Dramblys ir Ančiukai čiukai :)

Tikimės jog galėsite rasti tokį variantą, kuris atitiks jūsų vaiko poreikius ir interesus. Jos gali tapti puikiu papildymu vaiko kambariui.

Mimarket.lt supranta, kad jūsų vaikai yra jūsų brangiausias turtas, todėl mes rūpinamės, kad suteiktume jiems tik geriausias prekes. Su Yzipyzi magnetinėmis lentomis vaikams, Jūs galėsite skatinti jų išsilavinimą ir pramogas vienu metu.

Pasirinkite Mimarket.lt ir atraskite aukštos kokybės magnetines lentes vaikams, kurios ne tik pramogins, bet ir lavins jūsų vaikus. Tai investicija į jų ateitį ir vystymąsi.