• Gamintojas: Petoneer
  • Modelis: PTY010
  • Maitinimo lizdas: Micro USB
  • Spalva: Balta
  • Svoris: 173 g
  • Dydis: 90 x 122 mm/li>

 

 Petoneer Išmanusis žaidimo kamuolys naminiams gyvūnėliams

 


Katės gimsta medžiotojais. Jei norite, kad jūsų augintinis būtų linksmas ir padėtų jam išlaikyti puikią formą, įsigykite Petoneer Smart Dot interaktyvų žaislą. Prietaisas skleidžia judantį lazerinį tašką, kurį jūsų kačiukas gali vytis – smagu ilgam laikui! Keli veikimo režimai, micro USB maitinimas ir programų valdymas daro šį išmanųjį lazerį nepaprastai patogų naudoti.

Kai katė namuose paliekama viena, neretai jai nusibosta ir pradeda mėtytis. Petoneer Smart Dot padeda to išvengti. Prietaisas buvo sukurtas siekiant paskatinti katės instinktus ir pažadinti gyvūne pasislėpusį medžiotoją. Tai suteiks jūsų augintiniui puikią pramogą, kai jis bus paliktas vienas namuose. Galite nustatyti, kad jūsų augintinis visada linksmintųsi – jūsų katės draugas net nepastebės, kad jūsų nebeliko! Su šiuo interaktyviu palydovu katėms nebebus nuobodu.

Galite rinktis iš 3 trajektorijų ir 3 režimų 3 skirtingais kampais. Taip prietaiso veikimą nesunkiai priderinsite prie savo augintinio poreikių ir įpročių. Turi 2 kates? Jokių problemų – pasirinkite didžiausią darbo zoną ir leiskite savo augintiniams linksmai ir laisvai persekioti raudoną tašką dar didesniame plote.

Susiekite „Smart Dot“ su programa, kad gautumėte dar daugiau parinkčių. Tai leidžia, pavyzdžiui, nustatyti individualius savo kačių žaidimo grafikus. Nustatykite valandas, kuriomis norite, kad įrenginys veiktų, ir konkrečius veikimo režimus. Nustebinkite savo augintinius ir leiskite jiems mėgautis puikiomis pramogomis, net kai esate toli nuo namų.

Naudodami programą taip pat gausite galimybę nuotoliniu būdu valdyti lazerio tašką. Šiuolaikinės technologijos užtikrina stabilų, be trikdžių veikimą. Tiesiog pajudinkite savo išmanųjį telefoną bet kuria kryptimi ir stebėkite, kaip jūsų kačiukas vejasi mažą raudoną taškelį po kambarį. Tai labai smagu jums abiem!

Kuo dar išsiskiria Smart Dot Petoneer? Stilingas, originalus dizainas! Prietaisas buvo sukurtas taip, kad primintų katės formą – to dėka iš karto akivaizdu, kad jis skirtas jūsų pūkuotam draugui. Mažas ir nešiojamas – galite jį laisvai perkelti ir padėti bet kur, kur norite. Maitinamas per USB prievadą – tiesiog prijunkite jį prie elektros lizdo arba maitinimo bloko. Beveik nematomas, jautrus mygtukas puikiai įsilieja į įrenginio dizainą ir užtikrina patogų veikimą.

Petoneer Smart Dot išmanusis lazeris sukurtas TUYA platformos pagrindu. Tai reiškia, kad jis suderinamas su kitais produktais, kuriuose naudojama TuyaSmart. Siekiant suteikti jums geriausią vartotojo patirtį, Petoneer programa buvo sukurta remiantis Tuya protokolu. Dėl to jis itin intuityvus, paprastas naudoti ir kartu funkcionalus, suteikiantis daugybę papildomų galimybių.

Pakuotės turinys:

  • 1 * Išmanusis lazeris šunų / kačių žaidimui
  • 1 * USB maitinimo laidas
Garantija:
  • 24 mėn.
Dėmesio:
  • Prekės pakuotė ir/ar aprašymas gamintojo pridedamas kartu su gaminiu gali būti mandarinų ar kitomis kalbomis, mes tausojame gamtą, todėl atskiras aprašymas, instrukcija ar pakuotė Lietuvių kalba šiai prekei NĖRA pateikiami. Išsamią informaciją apie produktą / produktus rasite mūsų svetainėje www.mimarket.lt jei šios informacijos nepakanka, susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu ir Mes atsakysime į visus Jūsų klausimus

Petoneer Smart Dot Išmanusis lazeris šunų / kačių žaidimui

29,99 €
Kiekis:

Turime
verified_user
Garantija 24 mėn.
check_circle
Mimarket Kokybės garantija
Pristatymas 1-2 d.d.

Pirkėjų atsiliepimai